letterhead-header
اُفست گرافیک نوین

اُفست گرافیک نوین

با نیم قرن تجربه در صنعت چاپ و بسته بندی

ویژگی های یک چاپ سربرگ خوب

ویژگی های یک چاپ سربرگ خوب را می دانید؟ سربرگ یا همان Letter Head برگه ای است که برای مکاتبات مورد استفاده قرار می گیرد. چند نوع سربرگ وجود سربرگ مخصوص شخص و سربرگ حقوقی که هر کدام باید چاپ سربرگ خاص برای خود انجام دهد. البته باید این را بدانید یک فرد هم می تواند برای خود چاپ سربرگ شخصی را انجام دهد و در کنار آن یک سربرگ هم مخصوص شرکت خود چاپ کند. سربرگ به فرد هویت می بخشد و در واقع اینطور می توان بیان کرد که باعث اعتبار بخشیدن به شخص یا شرکت می شود.

اعتبار برای هر کسب و کاری مهم است و روش های زیادی وجود دارد که به کمک آن می توان برای کسب و کار خود اعتبار کسب کرد اما خب یکی از روش های کسب اعتبار چاپ سربرگ می باشد. سربرگ یکی از ابزار ضروری برای هر کسب و کاری می باشد یعنی فرقی نمی کند شما سربرگ را برای پزشک، مهندس و… بخواهید در هر صورت باید سربرگ را داشته باشید تا بتوانید اعتماد سازی کنید. در سربرگ نام شرکت و لوگوی شرکت درج می شود و این باعث می شود که هر فردی نتواند از نام شرکت شما سو استفاده کند. در ادامه به شما درباره ی ویژگی های یک سربرگ خود بیشتر خواهیم گفت با ما همراه باشید تا بتوانید اطلاعات بیشتری درباره ی سربرگ به دست بیاورید.

تاریخچه چاپ سربرگ را بدانید!

در ۳ دهه اخیر متخصصان چاپ جلسه های مختلفی را با یک دیگر برگزار کردند و بعد از آن اطلاعات را با یک دیگر رد و بدل کردند به یک نتیجه ی گروهی دست پیدا کردند آن هم تولید یک محصول چاپی جدید به نام سربرگ می باشد. افراد زیادی به سربرگ اعتقاد زیادی نداشتند و از این محصول استقبال نکردند و اما یک گروه ۷ نفره تشکیل شده از هنرمندان بزرگ و مدیران شرکت ها اولین کسانی بودنند که از سربرگ استقبال زیادی کردند اما به نظر شما چرا سربرگ خیلی در زمان ورودش به کسب و کار موفق عمل نکرد و باب میل خیلی ها نبود؟ چون از ویژگی های چاپ سربرگ خوب اطلاعی در دست نداشتند. همیشه برای جا افتادن یک محصول باید زمانی زیادی گذاشت تا افراد تحت تاثیر آن قرار بگیرند. برای همین وقتی این ۷ نفر هنرمند از چاپ سربرگ استقبال بالایی کردند و به موفقیت زیادی دست پیدا کردند کم کم افراد زیادی تحت تاثیر موفقیت این ۷ نفر قرار گرفتند و تصمیم به چاپ سربرگ گرفتند. سربرگ های اولیه شکل های ساده تری داشتند اما با گذر زمان سربرگ ها شکل های اختصاصی تری پیدا کردند و باعث شد سربرگ های امروزی چاپ بشوند. امروزه هر فردی که بخواهد شرکت خود را به صورت غیر مستقیم به دیگران معرفی کند از سربرگ استفاده می کند. شما از سربرگ برای چه کاری استفاده می کنید؟

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print
شاید دوست داشته باشید
دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *