رئیسی
اُفست گرافیک نوین

اُفست گرافیک نوین

با نیم قرن تجربه در صنعت چاپ و بسته بندی

امیر رئیسی: بسته‌بندی باکیفیت یعنی بالابردن میزان فروش

دو، سه دهه‌ای است که اهمیت بسته‌بندی محصولات تولیدی در جهان رنگ و بوی دیگری به خود گرفته است و تولیدکنندگان سعی دارند از این ظرفیت به بهترین شکل استفاده کنند.

این موضوع در ایران هم صدق پیدا می‌کند و هرچند تولیدکنندگان داخلی ما نسبت به کشور‌های پیشرفته دیرتر به اهمیت آن پی بردند، اما امروز مصمم‌تر از همیشه در این مسیر قدم برمی‌دارند.

در همین رابطه، امیر رئیسی مدیر مجتمع چاپ و بسته بندی افست گرافیک به نشان تجارت گفت: وقتی کیفیت محصولات رشد پیدا کرد، تولیدکنندگان برای رسیدن به فروش بیشتر به‌فکر طراحی بهتر برای کالا‌های خود افتادند.

وی افزود: در چند دهه اخیر، رقابت برای تصاحب بازار‌های بیشتر شدت پیدا کرده و تولیدکنندگانی موفق‌ترند که بیشتر برای طراحی بسته بندی محصولات خود فکر و هزینه کرده‌اند.

رئیسی یادآور شد: بسته بندی محصول را نباید یک کار دم‌دستی دید، بلکه جذابیت در این بخش یعنی فروش بیشتر چه در داخل و چه خارج از مرزها. امروز بسیاری از محصولات کشور که ما در جهان سرآمد هستیم به‌دلیل ضعف در بسته بندی، بازارش را از دست داده‌ایم در حالی که این مسیر یک میان‌بر برای دورزدن تحریم‌ها و ارزآوری برای کشور است.

مدیر مجتمع چاپ افست گرافیک تصریح کرد: تکنیک‌های زیادی برای طراحی و چاپ بسته بندی خلق شده است و از این‌رو تولیدکنندگان سعی دارند از دانش روز این بخش استفاده کنند. از طرفی چاپخانه‌ها هم بیشتر کارهایشان معطوف به بسته بندی است و هم و غم خود را گذاشته‌اند تا بتوانند در این حوزه حرف‌های بیشتری برای گفتن داشته باشند.

وی اظهار داشت: مشتری وقتی روی به خرید یک کالا می‌آورد، ابتدا بسته بندی کالا نظرش را جلب می‌کند و در وهله دوم به کیفیت آن می‌رسد. همین یک دلیل کافیست که تولیدکنندگان، بیشتر به اهمیت بسته بندی محصول پی ببرند.

رئیسی در پایان خاطرنشان کرد: هزینه برای طراحی و چاپ بسته بندی زیباتر نه تنها خرج اضافی نیست، بلکه به‌مرور زمان باعث ارزش افزوده برای آن بنگاه اقتصادی هم خواهد شد. از این‌رو مجتمع چاپ و بسته بندی افست گرافیک با نیم قرن تجربه افتخار دارد تا مسئولیت در این بخش مهم و کلیدی را به‌دست بگیرد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن سفارش را تقدیم مشتری کند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای مشاوره و همچنین برآورد قیمت، پس از تعطیلات دوهفته‌ای نوروز ۱۴۰۰ با شماره تلفن ۸۸۹۲۹۰۶۱ (مجتمع چاپ و بسته بندی افست گرافیک) تماس حاصل کنند.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print
شاید دوست داشته باشید
دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *