درباره ما

مجتمع چاپ و بسته بندی افست گرافیگ نوین با قدمتی نزدیک به نیم قرن از دهه ۵۰ شمسی فعالیت خود را درزمینه ارائه خدمات چاپ و بسته بندی آغاز نموده. هم اکنون مجموعه افست گرافیک با در اختیار داشتن امکانات کامل تولید در ۷ بخش اصلی و ارائه خدمات مشاوره و طراحی، پیش از چاپ، چاپ، پس از چاپ، کارتن سازی، بسته بندی و چاپ دیجیتال در واحدهای خود توانسته است پاسخگوی بسیار مناسب و کامل نیاز مشتریان در این زمینه باشد.

در ذیل ارائه توضیحات این ۶ بخش می پردازیم:

۱. واحد مشاوره و طراحی

ایده پردازی مجموعه افست گرافیک در بخش مشاوره و طراحی با ایده پردازی و ارائه راهکارهای تبلیغاتی با توجه به شرایط روز بازار پرداخته و مسیر تبلیغاتی مناسب را برای متقاضی مشخص کرده که در صورت مورد توافق قرار گرفتن، وارد بخش طراحی و اجراء ایده های تایید شده می گردد.

بخشی از خدمات ارائه شده در این بخش از افست گرافیک به شرح ذیل می باشد:

۲. واحد پیش از چاپ

امکانات موجود در این واحد که شامل تجهیزات خروجی پلیت (پلیت ستر) تا سایز ۴.۵ ورقی و همچنین نرم افزارهای اصلاح و کنترل رنگ چیدمان می باشد که توان ارائه خدمات خروجی با کنترل بر آیتم های رنگ، چیدمان و غیره را جهت افزایش کیفیت در چاپ را سبب می گردد.

۳. واحد چاپ

در دست داشتن امکانات چاپی در مجموعه افست گرافیک به واسطه در اختیار داشتن بیش از شش دستگاه چاپ هایدلبرگ ۴ رنگ، ۲ رنگ ۲ ورقی و جی تی او، زمینه انجام سفارشات چاپی با کیفیت و دقت بالا را فراهم کرده است.

انجام انواع چاپ های تخصصی بر روی متالایز، لیبل های ترانسپارانت، لیبل های P.V.C و … از قابلیت های دیگر این مجموعه می باشد. در اختیار داشتن دستگاه های تکمیلی طلاکوب، لترپرس، بوبست، امکان تولید محصولات لوکس با عملیات تکمیلی در جهت زیباتر شدن محصول را فراهم می سازد.

۴. واحد پس از چاپ

امکانات موجود در این بخش که شامل ۲ دستگاه سلفون کشی اتوماتیک ۷۰*۱۰۰، دستگاه UV سیلک اتوماتیک، UV سیلندری با قابلیت لب چسب، ۲ دستگاه لترپرس، طلاکوب، دایکات بوبست ۴.۵ ورقی و همچنین ۲ دستگاه جعبه چسبان با قابلیت تولید جعبه های لاک باتم میباشد، توانایی ارائه خدمات تکمیلی پس از چاپ را در این مجموعه مهیا کرده است.

۵. واحد کارتن سازی و بسته بندی

تولید انواع جعبه های کارتن سه لا، پنج لا، E فلوت و …، همچنین انواع جعبه های لمینیتی و دایکاتی (سینگل، Eفلوت و …) با قابلیت چاپ ۴ رنگ با کیفیت بالا زمینه دیگری از فعالیت این مجموعه است که با در اختیار داشتن ماشین آلات لمینیت و دایکات و چاپ در این زمینه میتواند پاسخگوی سفارشات مشتریان گرامی باشد.

۶. واحد چاپ دیجیتال

شرایط اقتصادی حال حاضر سبب گشته که سفارش دهندگان در تولید بعضی از محصولات فرهنگی و چاپی جهت کاهش هزینه های خود تیراژهای خود را محدود کرده و بر حسب نیاز فعلی خود سفارش دهند. یکی از زیر مجموعه های چاپ دیجیتال در مجموعه افست گرافیگ اختصاص دارد به چاپ تخصصی کتاب. بخش چاپ دیجیتال با در دست داشتن ماشین های چاپ تک رنگی و رنگی، صحافی و سلفون توانسته است این نیاز مشتریان را در تولید محصولات فرهنگی و تبلیغاتی از قبیل: کاتالوگ، مجله، ست های اداری، کارت ویزیت و … را در تیراژهای درخواستی با کمترین زمان تولید، انجام دهد.