چاپ کاتالوگ

کاتالوگ یک کتابچه و یا راهنمای معرفی کالا، خدمات و امکانات می باشد. کاتالوگ تبلیغاتی از طرف تولید کننده محصول یا ارائه دهنده خدمات به مصرف کننده یا مشتری ارائه می شود.

امروزه یکی از بهترین روش‌های بازاریابی، چاپ کاتالوگ تبلیغاتی است که می توانند راجع به محصول و یا خدمات مربوطه اطلاعات مفیدی را در اختیار مشتریان قرار دهند.

چاپ کاتالوگ یکی از مهمترین و ضروری ترین ابزارهای ایجاد ارتباط بین محصول و خدمات با مصرف کننده می باشد که لازم است در کیفیت طراحی و همچنین چاپ انجام شده دقت کافی صورت گیرد تا تبلیغات از طریق آن اثر گذار باشد. چاپ کاتالوگ به دو روش چاپ افست و چاپ دیجیتال (در تیراژ کم) امکان پذیر می باشد.

نحوه دریافت کاتالوگ ها بسیار متفاوت با سایر روش‌های بازاریابی است و همین امر موجب می شود تا افراد به صورت کاملا ناخواسته آنها را دریافت کنند و حتی به خرید محصول بپردازند. کاتالوگ ها از طریق بسته‌های پستی و در میان نامه‌های افراد به دست مشتریان می‌رسند، بیرون از فروشگاه ها قرار میگیرند و به راحتی قابل دستیابی هستند. دقت کنید که حتی کاتالوگ ها نیز باید ظاهری زیبا و چشم نواز داشته باشند تا افراد به آن ها جذب شوند و نگاهی به محتویاتش بیندازند.

مجموعه چاپ افست گرافیک نوین با در دست داشتن تجهیزات و امکانات لازم آماده خدمت رسانی در زمینه چاپ کاتالوگ تبلیغاتی در ابعاد مختلف می باشد.

استعلام قیمت