چاپ

مجموعه چاپ افست گرافیک با در اختیار داشتن امکانات به روز  چاپ افست، سیلک و چاپ دیجیتال آماده ارائه خدمات بنا به سفارش مشتریان در هر یک از بخشهای فوق می باشد که در ذیل به شرح این بخش ها می پردازیم.

چاپ افست

از متداول ترین انواع چاپ در چند دهه اخیر می باشد که با پیشرفت تکنولوژی روز به روز شاهد افزایش کیفیت محصولات چاپی تولید شده با این نوع چاپ می باشیم از چاپ افست به عنوان نتیجه تعامل بین آب و مرکب عنوان می‌کنند که با اثری که بر روی سطح پلیت (زینک) می گذارد، منجر به خلق یک اثر چاپی بر روی کاغذ و مقوا می‌شوند. از این نوع چاپ در تولید محصولات مانند: ست اداری، کاتالوگ، بروشور، جعبه، پوستر و غیره می توان استفاده کرد.

امکانات مجموعه افست گرافیک در این بخش به شرح زیر می باشد:

چاپ سیلک اسکرین

چاپ سیلک یکی از قدیمی ترین روش های چاپی در دنیا می باشد که سابقه‌ای چند هزار ساله دارد که بعداً آن را ژاپن می‌دانند این نوع روش چاپ به قابلیت چاپ و تکثیر بر روی اشیا و متریال های مختلف در اندازه ها و اشکال مختلف را امکان پذیر می سازد که دامنه کاربرد این نوع چاپ را در دو شاخه چاپ صنعتی و خلق آثار هنری (چاپ هنری ) گسترش می دهد.

این مجموعه با در دست داشتن یکی از به روزترین ماشین ماشین آلات سیلک اسکرین که متعلق به کارخانه ساکورایی ژاپن می باشد قابلیت ارائه خدمات سیلک تا سایز ۵۰*۷۰ را داراست.

از خدمات ارائه دهنده این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد: