اُفست گرافیک نوین

اُفست گرافیک نوین

با نیم قرن تجربه در صنعت چاپ و بسته بندی

حضور پررنگ افست گرافیک در انتخابات‌های گذشته

حضور پررنگ افست گرافیک در انتخابات‌های گذشته

تبلیغات انتخابات حضور پررنگ افست گرافیک در انتخابات‌های گذشته چندی پیش. رییس ستاد انتخابات کشور با اعلام نظر موافق شورای نگهبان ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ را زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری. و شورا‌ها و میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری اعلام کرد.

حال کمتر از هشت هفته به این انتخابات‌های مهم باقی است و مسلماً تبلیغات نامزد‌های این رقابت‌های سیاسی، نقش به‌سزایی در سبد رای آن‌ها خواهد داشت.

معمولاً تبلیغات نامزد‌های انتخاباتی در قالب چاپ پوستر، بروشور، تراکت و برخی دیگر از اقلام تبلیغاتی مثل تقویم، جاکلیدی، خودکار و… می‌باشد که چاپ و تولید موارد ذکر شده به صنعت چاپ و بسته بندی مربوط می‌شود.

تبلیغات نامزدهای انتخاباتی 

مجتمع چاپ و بسته بندی افست گرافیک با عمری به طول پنج دهه. سوابق روشنی در عرصه چاپ و بسته بندی دارد. از سوی دیگر این مجتمع، یکی از چاپخانه‌های برجسته‌ای بوده که در ایام تبلیغات انتخاباتی این افتخار را داشته که چاپ برخی تبلیغات نامزد‌های انتخابات‌های گذشته را به سرانجام برساند.

از این‌رو مجتمع چاپ و بسته افست گرافیک این آمادگی را دارد. تا در انتخابات پیشرو هم قبول مسئولیت کند. و در صورت علاقه هر نامزدی، کار چاچی‌اش را با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان تحویل دهد.

کیفیت بالا و مهمتر از آن، تعامل با مشتری از لحظه شروع تا پایان کار موضوعی است. که همیشه در دستور کار مدیریت مجتمع چاپ و بسته بندی افست گرافیک بوده و هست.

چاپ تراکت تبلیغات انتخابات

چاپ تراکت انتخاباتی جهت تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی و شورای شهرها استفاده می شود. چاپ تراکت انتخاباتی بر روی انواع کاغذ تحریر و گلاسه با وزن های متنوع و بصورت تمام رنگی و یا تکرنگ و دورنگ انجام میشود. اصولا از تراکت های ارزان در تعداد بالا جهت تبلیغات انتخاباتی استفاده میشود.

علاقه‌مندان برای برآورد قیمت، تنظیم جلسه مشاوره و همچنین سفارش کار می‌توانند با شماره ۸۸۹۲۹۰۶۱ تماس حاصل کنند.

آدرس دفتر مرکزی مجتمع چاپ افست گرافیک: خیابان انقلاب، مابین چهارراه کالج و استاد نجات الهی، خیابان پورموسی، ساختمان شماره ۵، طبقه ۴، واحد ۳۴

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print
شاید دوست داشته باشید
دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *